Postaráme se o to, aby Vaše firma a značka byly lépe vidět a slyšet.

Vytvoříme komplexní analýzu a připravíme návrhy řešení v oblasti marketingu od vytvoření Corporate Identity, webové prezentace, reklamních kampaní až po podporu prodeje s cílem zvýšit atraktivitu a povědomí o firmě a značce na trhu. Nastavíme a implementujeme profesionální marketingovou komunikaci nebo její část každému klientovi na míru podle jeho individuálních potřeb.

Specializujeme se na následující oblasti:

BRAND MARKETING A OFFLINE MARKETING

Brand Marketing a Offline marketing

Tvorba Corpotate Identity (název firmy, logo, firemní materiály) a Branding (strategie značky, grafika a DTP, copywriting)

“Budování silné značky je prvním krokem úspěšného a kvalitního marketingu, více se dočtete zde.” 

Foto a video (foto členů týmu, produktů, prostorů na web nebo tiskoviny)

“Návštěvníci Vašich stránek nebo čtenáři Vašeho letáku nemají možnost vzít zboží do rukou a vyzkoušet si je. Nemají s Vámi přímý kontakt a tudíž je ani nemůžete nijak přesvědčit, aby se stali Vašimi zákazníky. Právě obrázky a fotky mohou být tím, co lidi přesvědčí, aby u Vás nakoupili, nebo si objednali Vaše služby.”

Copywriting (slogany, texty na letáky, tiskové zprávy, infografiky, apod.)

“Čtivé a poutavé texty jsou základem úspěchu.”

Grafika a DTP (grafické návrhy, ilustrace, předtisková příprava, sazba, bannery, HTML bannery, animace)

“Vaše materiály budou moderní, poutavé a ucelené. Řekněte stop reklamnímu klišé.”

Produkce (výroba, tisk a zajištění – reklamní tiskoviny, brožury, roll-upy, bannery, billboardy, cedule, reklamní předměty, reklama v MHD, aj.)

“Díky našim kontaktům a dlouhodobé spolupráci s tiskárnami Vám vždy poskytneme co nejlepší ceny.”

ONLINE MARKETING

Online
marketing

Tvorba webové prezentace a e-shopů (copywriting, grafika, kódování a zpracování, nastavení základní SEO optimalizace)

“Weby dnes vytváří téměř kdokoliv, možná i Váš soused nebo aktivní babička. To ovšem nemusí znamenat, že tyto weby přinášejí výsledky, které byste očekávali. Přenechte proto raději tvorbu a správu webu odborníkům.” Jak na tvorbu webu Vám přiblížíme zde.

Online kampaně a PPC (textové i bannerové kampaně na většině reklamních systémech – AdWords, Sklik, Facebook,…)

Odborně zacílená kampaň přináší častěji více ovoce než masivní rozsáhlá kampaň bez strategie. Na základě Vašich informací a analýzy trhu zjistíme, jaká je Vaše cílová skupina a následně vytvoříme kampaň ke komplexnímu zacílení. Určíme nejlepší reklamní kanál, vytvoříme bannerovou i textovou reklamu, poutavé slogany a vše budeme průběžně optimalizovat a vyhodnocovat.”

E-mail marketing, newsletter

“Oslovíme Vaše kontakty poutavým obsahem, zaujmeme je grafickým zpracováním, cílenou textací a pravidelně budeme pracovat s databází, aby se z pouhých adres stali opět klienti.”

Analýzy, monitoring a reporting (návštěvnosti webu, reklamních kampaní, e-mailových kampaní, sociálních sítí)

“Výhodou online marketingu je možnost pravidelného a hlavně detailního měření a následné možnosti práce s těmito informacemi. Návštěvníkům (potenciálním klientům) je nutné naslouchat a reagovat na jejich chování a potřeby. To je základ kvalitního marketingu.”

PUBLIC RELATIONS A B2B

Public Relations
a B2B

Public Relations (PR) a Media Relations (články, aktuality, blog)

“Nevíte, jak se dostat do povědomí své cílové skupiny? Jak komunikovat skrz média a neplatit přitom horentní sumy? My Vám poradíme co a hlavně jak komunikovat. Víme jak fungují média. Napíšeme PR články, tiskové zprávy a připravíme Vám PR strategii na míru.

Event marketing

“Chcete pro své zákazníky připravit formální či neformální setkání jako poděkování za jejich důvěru? Navrhneme optimální event, zajistíme prostory, catering a adekvátně Vaše zákazníky oslovíme.”

Mediální kampaně (marketingová strategie, mediální plán)

“Vypracujeme mediální plán a zvolíme vhodná média, která budou optimální pro Vaší firmu. Pomůžeme Vám stanovit cílovou skupinu a zmapujeme konkurenci a jejich komunikaci.”

Konzultace a analýzy (situační analýza současného stavu a návrh řešení, konzultace, průzkum trhu, mystery shopping)

“Vytvoříme Vám analýzu Vašeho současného stavu a navrhneme a implementujeme to nejlepší řešení, aby Vaše firma byla opět na výsluní.”

Nenašli jste co jste potřebovali?

Každý klient je jedinečný

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

,,Spoločnosť First Choice Consulting s.r.o. sme si najali najmä kvôli ich skúsenostiam a výborným výsledkom v oblasti Due diligence. Ocenili sme hlavne schopnosť analytického a logického myslenia, efektívneho a štruktúrovaného určenia využiteľných informácií a prístupu ku predloženým informáciám, celkový nadhľad, profesionálne spracovanie a návrhy riešení.”
Ing. Peter Prokopčák, Generálny riaditel‘, Business corp. s.r.o.
 
,,Kľúčovou úlohou bola príprava a realizácia projektu majetkového vstupu Slovenskej pošty, a.s. do Poisťovni Poštovej banky, a.s. a súčasne navrhnutie a nastavenie obchodného modelu. Tieto ciele sa nám podarilo úspešne zvládnuť a dosiahnuť všetky naplánované míľniky. Na spolupráci oceňujem hlavne inovatívny, kreatívny a profesionálny prístup a schopnosť využiť nové príležitosti.”
Ing. Róbert Gálik, MBA, Podpredseda predstavenstva a riaditeľ úseku prevádzky, Slovenská pošta a.s.
 
,,Jsme odborníci na zubní péči a stejně jako ve stomatologii klient vyhledává odborníka, tak i my jsme poptali odborníky v oblasti marketingové komunikace. Díky komunikaci značky U SMILE je zvýšeno povědomí o značce na trhu. Za období spolupráce narostl počet našich klientů, nastavili jsme a zvýšili jsme týmovou spolupráci a v neposlední řadě se zvýšilo povědomí o nás.”
MUDr. David Urie, majitel a vedoucí lékař U SMILE
 
,,Firmu First Choice Consulting s.r.o. a její zaměstnance mohu vřele doporučit, protože jsou to odborníci a své práci opravdu rozumí a zároveň jsou velmi komunikativní a lidští. Díky spolupráci s nimi tak máme čas na nové zakázky, které nám neustále přichází. Opravdu se vyplatí investovat, vrátí se vám to dvojnásobně.”
Zdeněk Fidler, majitel a jednatel PLOT-TEAM s.r.o.