SLAVÍME 3. NAROZENINY!

Slavíme 3. narozeniny

FCC, jak si interně říkáme :), slaví 3. narozeniny!

Před třemi lety jsme s nadšením a přesvědčením, že máme co nabídnout, vtrhli na český trh a získali své první klienty. A dnes můžeme s čistým svědomím říci „první klienty z dlouhé řady“.

Pečlivým výběrem, založeným hlavně na doporučeních, jsme zformovali tým mladých lidí, specialistů ve svém oboru a „srdcařům“ pokud se týká zaměření na zákazníka. Náš tým je stabilní, drží pevně při sobě a navzájem se podporuje. Ke každé nové zakázce a každému novému klientovi přistupujeme společně, dáváme hlavy dohromady a výstupem je týmová nabídka a práce. Každý přidává svou „trošku do mlýna“, aby se to mlýnské kolo úspěšně rozpohybovalo!

Naši klienti společně již využili celý rozsah našich služeb a díky jejich pozitivní zpětné vazbě jsme si ověřili, že víme, co děláme a rozumíme své věci.

Firmy jsme nově obrandovali, vymýšleli jsme loga a grafické návrhy, budovali jsme značky a jejich povědomí, spustili jsme jim nové weby, zajistili jsme, aby byli vidět v moderním webovém a on-line světě a na sociálních sítích. Psali jsme články a rozesílali newslettery, připravovali jsme analýzy, monitoringy a reportingy, zajistili jsme mediální kampaně, určili jsme cílové skupiny a zvolili vhodnou komunikaci. Připravili jsme spoustu strategií, navrhovali jsme organizační změny a komunikace uvnitř a vně firem, segmentovali jsme klienty a navrhovali firmám „best practice“. A mnoho dalšího …

Za nás, FCC, máme svědomí čisté a pro každého klienta v našich prvních třech letech jsme udělali maximum.

 

A BUDEME V TOM POKRAČOVAT.

 

Naše zaměření již určitě znáte, ale proč ho nepřipomenout:

 

Nyní slavíme narozeniny a s tím ruku v ruce i úspěchy svých klientů. Příště můžeme slavit i Vaše úspěchy! Přesvědčte se, že Vám máme co nabídnout fcconsulting.cz nebo nám přímo zavolejte, nebo napište a my se Vám budeme rádi věnovat.