Seznamte se s naším klientem

ONLINE KAMPAŇ: USEDLOST POD VINOHRADY

Rádi bychom Vám představili dalšího, milého klienta, kterým je USEDLOST POD VINOHRADY. Stylový penzion, který kromě ubytování nabízí také vyhlášenou gastronomii, se od roku 2008, kdy odstartoval svůj provoz, neustále rozvíjí a zvelebuje. Díky podnikavým majitelům se za 10 let rozrostly počty nabízených apartmánů a pokojů, menu restaurace si vzal do rukou šéfkuchař Adam Robenek (který prošel michelinskou školou Gordona Ramseye), vznikly vinárna, konferenční a wellness prostory, začaly se nabízet sportovní, relaxační a zážitkové služby.

USEDLOST POD VINOHRADY naleznete přímo mezi Lednicí a Valticemi, což samo o sobě zaručuje slibný vinný degustační zážitek. Okolí přímo láká projížďkám na kole a poznávání okolních památek a vinných sklípků.

Tento „rostoucí“ proces završuje spolupráce s First Choice Consulting. USEDLOST POD VINOHRADY chce jít s dobou, využívat moderní marketingové nástroje a změnit celou firemní identitu nebo-li „Corporate Identity“. Nabízí se tedy, že zde začala naše práce, na kterou se rozhodli přizvat profesionály, které své práci rozumí a umí připravit služby na míru. Vymysleli jsme pro ně tedy nové logo, brand manuál, marketingové a propagační materiály. Spravujeme pro ně on-line kampaně AdWords a na Facebooku. Již po zapojení prvních on-line kampaní zaznamenali, oproti předchozím rokům, nárůst zájmu klientů. To, jak se nyní prezentují a jaké služby nabízí, láká klienty všech věkových kategorií.

Dnes spouštíme také jejich nové webové stránky dle UX designu, k jejichž návštěvě jste srdečně zváni: www.usedlostpodvinohrady.cz

Pokud vás zajímají detaily naší práce, neváhejte se podívat na naše stránky nebo náš blog Jak nastartovat on-line marketing ve vaší firmě. Pak už nám stačí jen napsat či zavolat (602 710 206). Nezávazně se pobavíme o tom, co umíme a v čem je naše skutečná přidaná hodnota.