Každý klient je jedinečný a má svoje specifické požadavky. Podívejte se, co o nás říkají někteří z našich klientů.

Allianz pojišťovna, a.s.

,,Vzhledem k dlouholetému úspěšnému fungování pojišťovny Allianz vyžadujeme od spolupracujících firem naprostou profesionalitu a důslednost po celou dobu spolupráce. S firmou First Choice Consulting jsme byli po celou dobu spolupráce naladěni na stejnou vlnu a jejich práce výborně zapadla do konceptu naší firmy. Ocenil jsem především jejich invenci při návrhu řešení projektu a okamžitou a bezchybnou realizaci, navíc s obchodním dopadem podle našich představ. Nesetkal jsem se za své téměř 20 leté působení v pojišťovnictví s mnoha partnery, kteří tímto způsobem přistupují k zadání, sestávající z popisu konečného efektu, kterého firma chce dosáhnout hledaným řešením. Toho si ze své pozice velice cením a práci takto sehraného týmu, který se dokáže vcítit do potřeb klienta, mohu jen doporučit.

MARTIN DOLANSKÝ
ŘEDITEL ALLIANZ DIRECT, ALLIANZ POJIŠŤOVNA, A.S.

PLOT-TEAM s.r.o.

,,Firmu First Choice Consulting s.r.o. a její zaměstnance mohu vřele doporučit, protože jsou to odborníci a své práci opravdu rozumí a zároveň jsou velmi komunikativní a lidští. Díky spolupráci s nimi tak máme čas na nové zakázky, které nám neustále přichází. Opravdu se vyplatí investovat, vrátí se vám to dvojnásobně.”

ZDENĚK FIDLER
MAJITEL A JEDNATEL PLOT-TEAM S.R.O.

SLOVENSKÁ POŠTA, A.S.

„Kľúčovou úlohou bola príprava a realizácia projektu majetkového vstupu Slovenskej pošty, a.s. do Poisťovni Poštovej banky, a.s. a súčasne navrhnutie a nastavenie obchodného modelu. Tieto ciele sa nám podarilo úspešne zvládnuť a dosiahnuť všetky naplánované míľniky. Na spolupráci oceňujem hlavne inovatívny, kreatívny a profesionálny prístup a schopnosť využiť nové príležitosti.“

ING. RÓBERT GÁLIK, MBA
PODPREDSEDA PREDSTAVENSTVA A RIADITEĽ ÚSEKU PREVÁDZKY, SLOVENSKÁ POŠTA, A.S.

BUSINESS CORP. S.R.O.

Spoločnosť First Choice Consulting s.r.o. sme si najali najmä kvôli ich skúsenostiam a výborným výsledkom v oblasti Due diligence. Ocenili sme hlavne schopnosť analytického a logického myslenia, efektívneho a štruktúrovaného určenia využiteľných informácií a prístupu ku predloženým informáciám, celkový nadhľad, profesionálne spracovanie a návrhy riešení.

ING. PETER PROKOPČÁK
GENERÁLNY RIADITEL‘, BUSINESS CORP. S.R.O.

U SMILE

,,Jsme odborníci na zubní péči a stejně jako ve stomatologii klient vyhledává odborníka, tak i my jsme poptali odborníky v oblasti marketingové komunikace. Díky komunikaci značky U SMILE je zvýšeno povědomí o značce na trhu. Za období spolupráce narostl počet našich klientů, nastavili jsme a zvýšili jsme týmovou spolupráci a v neposlední řadě se zvýšilo povědomí o nás.”

MUDR. DAVID URIE
MAJITEL A VEDOUCÍ LÉKAŘ U SMILE

Naši klienti

Centrum zubní péče U-Smile
Slovenská pošta, a.s.
Plot-Team s.r.o.
Usedlost pod vinohrady
Česká pojišťovna, a.s.
FK Hvězda Cheb
gmp
Alianz pojišťovna
Víno Prokeš
ac