Každý klient je jedinečný a má svoje specifické požadavky. Podívejte se, na některé ukázky naší práce.

Naši klienti

Centrum zubní péče U-Smile
Slovenská pošta, a.s.
Plot-Team s.r.o.
Usedlost pod vinohrady
Česká pojišťovna, a.s.
FK Hvězda Cheb
gmp
Alianz pojišťovna
Víno Prokeš
ac
,,Spoločnosť First Choice Consulting s.r.o. sme si najali najmä kvôli ich skúsenostiam a výborným výsledkom v oblasti Due diligence. Ocenili sme hlavne schopnosť analytického a logického myslenia, efektívneho a štruktúrovaného určenia využiteľných informácií a prístupu ku predloženým informáciám, celkový nadhľad, profesionálne spracovanie a návrhy riešení.”
Ing. Peter Prokopčák, Generálny riaditel‘, Business corp. s.r.o.
 
,,Kľúčovou úlohou bola príprava a realizácia projektu majetkového vstupu Slovenskej pošty, a.s. do Poisťovni Poštovej banky, a.s. a súčasne navrhnutie a nastavenie obchodného modelu. Tieto ciele sa nám podarilo úspešne zvládnuť a dosiahnuť všetky naplánované míľniky. Na spolupráci oceňujem hlavne inovatívny, kreatívny a profesionálny prístup a schopnosť využiť nové príležitosti.”
Ing. Róbert Gálik, MBA, Podpredseda predstavenstva a riaditeľ úseku prevádzky, Slovenská pošta a.s.
 
,,Jsme odborníci na zubní péči a stejně jako ve stomatologii klient vyhledává odborníka, tak i my jsme poptali odborníky v oblasti marketingové komunikace. Díky komunikaci značky U SMILE je zvýšeno povědomí o značce na trhu. Za období spolupráce narostl počet našich klientů, nastavili jsme a zvýšili jsme týmovou spolupráci a v neposlední řadě se zvýšilo povědomí o nás.”
MUDr. David Urie, majitel a vedoucí lékař U SMILE
 
,,Firmu First Choice Consulting s.r.o. a její zaměstnance mohu vřele doporučit, protože jsou to odborníci a své práci opravdu rozumí a zároveň jsou velmi komunikativní a lidští. Díky spolupráci s nimi tak máme čas na nové zakázky, které nám neustále přichází. Opravdu se vyplatí investovat, vrátí se vám to dvojnásobně.”
Zdeněk Fidler, majitel a jednatel PLOT-TEAM s.r.o.
 
"Vzhledem k dlouholetému úspěšnému fungování pojišťovny Allianz vyžadujeme od spolupracujících firem naprostou profesionalitu a důslednost po celou dobu spolupráce. S firmou First Choice Consulting jsme byli po celou dobu spolupráce naladěni na stejnou vlnu a jejich práce výborně zapadla do konceptu naší firmy. Ocenil jsem především jejich invenci při návrhu řešení projektu a okamžitou a bezchybnou realizaci, navíc s obchodním dopadem podle našich představ."
Martin Dolanský Ředitel Allianz Direct, Allianz pojišťovna, a.s.