Kvalitní web je “must have” dnešní doby

WEBOVÁ PREZENTACE U SMILE

Dnešní doba papíru moc nefandí. V době internetu, kdy si každý z nás může téměř cokoli vyhledat v časovém horizontu pár minut již není na tištěnou propagaci čas. A nejen to. Fungovat online znamená chovat se ekologicky a zároveň zamýšlet ekonomicky. Jedna z prvních věcí, kterou se u svých klientů zabýváme, je jejich web. V některých případech se společně s klientem pustíme do aktualizace a vylepšení stávajících webových stránek, v jiných zase vytváříme úplně nové.

Můžete svým zákazníkům zasílat informace v různých letácích a propagačních materiálech. Můžete je také ale informovat online. A to rychleji, efektivněji a s prokazatelnými výsledky. Už také nemusíte omezovat prezentaci své firmy do nevhodných formátů regionálních magazínů, týdeníků či občasníků. Vaše služby jsou přeci jen daleko zajímavější, než aby zapadly mezi hromadou nepřehledného textu, který dost pravděpodobně čte méně a méně vašich zákazníků.

Vytvoření webové prezentace nemusí být v dnešní době až tak drahá záležitost, jak se může zdát. Nejlevnější varianty začínají již na pár tisících korunách. Na tuto metu snadno dosáhne menší pekárna nebo třeba kadeřnictví z vedlejší ulice. Narychlo splácané weby na koleni však nemusí být to pravé a v konečném výsledku můžou přinést více trápení než užitku. V případě zájmu o webové a další marketingové služby se na nás neváhejte obrátit. Na nezávazné osobní schůzce vám rádi představíme naše služby v oblasti webové prezentace. Jsme schopni vám navrhnout optimální řešení tak, aby váš web nezapadl v moři nefunkčních a neatraktivních webů.

Speciální pozornost si zaslouží obsah webových stránek. Je to vaše jedinečná šance ukázat potenciálním zákazníkům, že vaše práce je opravdu profesionální. Nenechejte je na pochybách. První dojem je to, na čem záleží. Zanedbaný web vás nemusí připravit jen o uživatele, ale také o potenciální zákazníky nebo dokonce dlouhodobé klienty. S webovými stránkami jste svým zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Lidé vás hledají ať už vy spíte, obědváte či si užíváte exotickou dovolenou.

Jedním z prvních kroků při tvorbě webové prezentace je textový obsah. Pokuste se vytvořit poutavé texty, které opravdu odpovídají na otázky vašich návštěvníků. Udržíte je déle na stránkách a znásobíte šanci, že se promění ve skutečné zákazníky. Právě obsah vašeho webu je jedním z nejdůležitějších faktorů také pro vyhledávače. Vaše stránky nemusí být jen vizitkou ve světě www, ale také bohatým zdrojem informací pro všechny zájemce, kteří se chtějí o vás, vašich službách či produktech dozvědět ještě více.

Ukažte už na první pohled, že to se svými zákazníky myslíte vážně a že si jich vážíte. Udržujte váš web stále aktuální a obsahově atraktivní. Mrtvých stránek jsou na internetu miliony. Pokud váš zákazník musí pochybovat o tom, zda informace na vašich stránkách jsou aktuální, budou vaše stránky spíše na škodu než k užitku.

Nevíte si rady, kde a jak s webem začít? Jste profesionálové ve svém oboru a přejete si, aby to vaši stávající i potenciální zákazníci věděli? Naši specialisté se na váš web rádi podívají svým odborným okem a pomohou vám nasměrovat vaše online cesty k úspěchu.

Jak začít s tvorbou webu a co je důležité si na počátku stanovit se dozvíte z článku Postavte svůj web na pevných základech.