Jsem ráda, když je odvedená práce vidět a má smysl

říká Lenka Hlaváčová, PR specialist

 

Co se Vám líbí na práci v oblasti marketingu?
Práce v marketingu pro mě byla vždycky velkým lákadlem. Svět komunikací, prezentací, nápadů, kreativity a reklamy mě svou různorodostí a nápaditostí k sobě přitahoval. Pokaždé jsem však měla možnost k takové práci pouze „přičichnout“. Až když jsem byla oslovena vedením FCC, mám možnost se v této oblasti realizovat, vzdělávat a zlepšovat své schopnosti. Baví mě komunikovat s lidmi a prostřednictvím článků, webů a sociálních sítí zprostředkovávat zajímavé a důležité informace.

 

Co Vás vedlo ke spolupráci s firmou FCC?
Hlavním důvodem vzniku spolupráce byla příležitost. Příležitost jít směrem, kterým jsem chtěla, a který mě k sobě léta přitahoval. Dalším důvodem byla potřeba změny. A neméně důležité je to, že se mi líbí, jak tým FCC pracuje, jak si zakládá na sdílení informací, úzké a týmové spolupráci, příjemném pracovním prostředí, pečlivém plánování všech nutných kroků vedoucích ke spokojenosti klienta. Jsem přesvědčena, že tento tým je skutečným přínosem pro klienta a zaručuje mu viditelné výsledky. Jsem ráda, když je odvedená práce vidět a má smysl.

 

Co považujete za svou největší profesní výhodu?
Za největší profesní výhodu považuji nadšení, touhu se učit a zlepšovat, být platným členem týmu. Rychle se zorientuji v problematice, vysaju z ní to podstatné a napíšu o tom článek 🙂

 

Jaké jsou Vaše vize a cíle v rámci FCC?
Mým cílem je podporovat značku FCC, zvyšovat její povědomí a stejně jako zbytek týmu tvořit její dobré jméno. Odvádět práci s nadšením a v souladu s představou klienta. Práce mě baví, protože mě rozvíjí a to nikdy není zbytečné, obzvlášť když je to směrem, kterým jsem vždy chtěla.

 

Co tě baví v práci i mimo ni?
Pokud se týká práce, tak z toho, co jsem již zmiňovala výše, bych vypíchla právě tu „změnu“, která tomu všemu dává vyšší smysl. A v rámci změny, kterou jsem zmiňovala výše a svého rozvoje, se kromě marketingu věnuji také zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Mým cílem je ukázat klientům, že není makléř jako makléř 🙂
Mimo práci žiji hlavně svou rodinou, svými dětmi a jejich radostmi, starostmi a sny. Ráda čtu, sleduji dobré filmy, chodím po horách a jezdím na kole.