DALŠÍ WEBOVÉ STRÁNKY Z DÍLNY First Choice Consulting s.r.o.

Pojďte se podívat na konkrétní výstup z naší dílny – Nové webové stránky bvlaw.cz advokátní kanceláře Bányaiová Vožehová, s.r.o.. Tato advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní servis nadnárodním i lokálně působícím klientům, se pyšní referencemi klientů, kteří kromě jiného vyzvedávají vysokou odbornou úroveň jejich služeb. A proto jsme velmi potěšeni z toho, že si zvolili právě nás k tomu, abychom jejich tvář směrem ke klientům doplnili o profesionálně zpracované webové stránky.

Webové stránky pro klienta s již zavedenou klientelou, kterou si chce udržet a zároveň s požadavkem na získání nových klientů, vznikají za úzké spolupráce s klientem. Je nutné pochopit jeho vizi, zaměření a směr. V případě advokátní kanceláře je potřeba si sladit představu o stupni odbornosti takového webu, aby byl srozumitelný pro cílovou skupinu daného klienta. Určení cílové skupiny je tedy stěžejním počátečním krokem.

Naše první schůzky s klientem tedy zahrnují kompletní analýzu stávajícího stavu prezentace klienta v internetovém prostředí a určení cílové skupiny. Následně hovoříme o nových webových stránkách nebo o redesignu současných webových stránek. Bavíme se o textovém složení (copywritingu), které musí dodržovat praxí ověřené fungující prvky, a o klíčových slovech, která dělají web viditelný pro vyhledávače, o jazykových variantách apod. Pokud je potřeba nebo požadavek, vytváříme novou identitu firmy, včetně loga a brandingu.

V neposlední řadě je alfou a omegou dobrého webu správné nastavení webové analytiky. Můžete mít sebehezčí web, ale bez správně nastavené analytiky nebudete schopni využít veškerý potenciál webových stránek. I toto jsme v případě webu bvlaw.cz vytvořili. Webovou analytiku jsme schopni zabezpečit i na stávající weby. V případě bvlaw.cz bylo požadováno vytvořit však web nový a s tím je spojené i nastavení webové analytiky a SEO optimalizace pro nové stránky. SEO optimalizace je běh na dlouhou trať a je nutné s ní pracovat i nadále, i přes sebelepší nastavení při spuštění webu.

Všechny naše zkušenosti a know-how jsme provázali s požadavky klienta a nový web bvlaw.cz je na světě. Jak se Vám líbí? Našemu klientovi ano. A nás to těší.

Jste spokojeni vy se svými webovými stránkami? Můžeme se na ně podívat spolu. Pokud jsou služby, které nabízíme pro vás užitečné, pozvedli by váš obchod či službu na profesionálnější úroveň a přivedli by vám více klientů či zákazníků, neváhejte nás kontaktovat (tel. 602 710 206, info@fcconsulting.cz).

Vaše FCC