Baví mě tvorba věcí, které působí na ostatní tak, jak byly míněny

říká Miroslav Horák, programátor

Dalším stěžejním členem týmu First Choice Consulting s.r.o., kterého vám chceme představit je Mirek. Zastává pozici programátora, člověka, který firmu a jeho klienty spojuje s moderním online světem, novými technologiemi a IT nástroji nezbytnými v současném obchodním prostředí. Do své práce vkládá profesionalitu, kreativitu a nadšení pro věc. Nenechá firmu ani klienty, aby jim ujel vlak.

 

Co se vám líbí na práci v oblasti programování?

Baví mě zajímavé systémy, aplikace a vstřebávání toho jak jsou postavené. Rád si dokazuji, že je umím ovládat. Stejně tak obdivuji důvtip tvůrců. Velmi oceňuji tvůrce Word-Pressu, který pro webové projekty používáme.

 

Jak vnímáte online svět okolo nás včetně příležitostí, které nabízí?

Online svět vnímám pozitivně a nechávám se jím unášet. Je to nástroj naší doby, který se dá se s úspěchem využít.

 

Co vás vedlo ke spolupráci s firmou FCC?

FCC stojí na pevném základu nadšení a víry celého týmu, a představuje velkou profesionalitu. Každý člen týmu se vyvíjí, profiluje a zdokonaluje. FCC jde správnou cestou a jsem rád, že jsem toho součástí. Vzájemné sympatie s dámami ve vedení společnosti jsou až esenciálně důležité. Zuzka a Hanka jsou skvělé holky 🙂

 

Co považujete za svou největší profesní výhodu?

Rychle se učím a dokážu využít potenciál dostupných nástrojů. Nabízím vysoký stupeň kreativity a cit pro vytvoření harmonického funkčního výstupu.

 

Jaké jsou vaše vize a cíle v rámci FCC?

Baví mě tvorba věcí, které působí na ostatní tak, jak byly míněny. Adaptuji se podmínkám neustále se vyvíjejícímu online světu. Ani já, ani FCC nechceme, aby nám v této oblasti ujel vlak.

 

Co tě baví v práci i mimo ni?

Ve volném čase si čistím hlavu sportem, především cyklistikou, a pozitivně se snažím deformovat svoje děti. O spasení světa se budu pokoušet v důchodu.